Silikon Memeli Kadınları Yanında İster Misin

Erkekler arasında gündelik olarak değişen bir tartışma konusudur bu aslında. Bazıları doğallıktan yana olurken bir çoğu da estetiğin kadınlara çok yakıştığından ve vazgeçilmez bir unsur olduğundan bahsederler. Bizlerin düşünceleri tabi ki kendimize kalacak ama sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz yazının altına yorum olarak bırakabilirsiniz. Kadınlar sizce estetik operasyon geçirmeli mi yoksa natürel olarak mı kalmalıdır?

Bu tartışma konusu kadınların arasında da ikiye bölünmelerine sebep olmuş durumda. Bazı kızlar burunlarını, memelerini hatta kalçalarını yaptırarak kendi egolarını tavana doğru taşırken genel de bu hıza yetişemeyen ve çeşitli sebeplerle bu gruba dahil olamayan kızlar biraz kıskanmaktadırlar. Tabi kimin doğru yaptığını kimse bilmiyor ama biraz göreceli bir konu olarak bizce öne çıkıyor. Aslında bir kadın özünde kendisini sevmeli ve bu durumu baştan sahiplenmelidir. Bir kadın eğer ki seks işçisi ya da eskort kadın olarak çalışıyorsa elbette biraz daha fazla bir manevra kabiliyeti sahip olabilir çünkü bu vücut onun bir anlamda sermayesidir. Erkeklerin onu ne kadar çok arzu ettiği kendisinin de kazanacağı paraya endekslidir. Bu nedenle sürekli sıradanlaşmış kadınlardan bir miktar önce olması gerekir hatta zorundadır.

Fakat aile yapısı gereği daha muhafazakar olan ancak bu kısmın hızına ayak uydurmaya çalışan kızlara ne diyeceksiniz. Bir de böyle bir güruh var tabi ki bu durumun işi bir hayli zor. Sonuçta bunların büyük bir kısmının düzenli bir cinsel hayatları bile yok. Ancak dışarıdan bakıldığında bir seks abidesi gibi görünmek istemelerinin altında yatan kadınsı hormonların sayısı çok fazla. Hatta öylesine fazla ki bir bıraksanız en kral orospu kendileri olacaktır buna hiç şüphe etmeyiz. Ama işte baskılar ve toplumsal tabular onların durumları hakkında hüküm veredursun bu kızlar dışarı küfür ettikleri kızları Instagram’dan beğenmeye ve onları gibi olmaya çalışmaya devam etmekte olacaklardır.

Hatta bu konuya uygun bir örnek okuduk bugün haberlerde. Uzun süre boyunca başı kapalı olarak takılan bir kız birden bire türbandan vazgeçmiş ve bu kız aslında tanınan biriymiş. Şimdi bir de bikinisi ile poz vermiş ve bütün ülke ayaklanmış. Kızın açılan yerleri aslında onun ruhunu okşuyor. Bazı kadınların bu güdülerini hakim olmayışı inandıkları dinden çıkmalarına bile sebep olabiliyor. Hatta bazıları hem türbanlı takılmaya devam ederken bir yandan da fahişelik yapmaya devam ediyor. Biz her türlü kafayı bu işin içinde gördük ama böylesini anlayabilmek gerçekten çok zor bir durum.

Fotoğraflarda pek ala görebildiğiniz gibi her kadın bizlere kendi resimlerini gönderdiler. Bunların içinde sizce hangileri silikon takviyeli memeler olabilir. İzmit silikonlu partnerler deyince bu resimlerden kaç numaralı olanı akla gelmelidir. Sizin de görmeniz için yazı içinde hepsini muntazam bir şekilde paylaştık. Bu saatten sonra yorum yapmak ve bize durumu bildirmek sizin bileceğiniz iştir. Unutmayın Forumizmit Sitesi her zaman kullanıcılarının istek ve arzularını dikkate alır ve sizin memnuniyetiniz ışığında bir yol haritası izler. Bu da bizim çalışma prensiplerimizin temelini oluşturur.

Bir erkek olarak senin düşüncen nedir? Bir kadın sence doğal haliyle mi daha seksi olur yoksa orasını burasını yaptırınca mı? Bir de bu estetikli kızların sürekli olarak kameraya dudaklarını öne çıkararak bakması ya da yandan göz süzmeleri ve kalçaların o meşhur açıdan Selfie’ye almaları, lens takıp bir şeytan gibi poz vermeleri bunların hangisi sizce uygun bir durum. Bu konularda bizlerin düşüncelerine açıklık getirip izmit gibi yerlerde sizce seks hayatı nasıl olmalı gibi konulara da yorumlarda yer verirseniz seviniriz. Zira bu konuda diğer erkeklerin görüşleri çok önemlidir bütün İzmit’in çalışan kadınları bu sayfa üzerinden bilgi almaktadır. Bu nedenle bizlere edeceğiniz yardım aslında bakarsanız İzmit şehrinin seks günlüklerinin yeniden şekillenmesine aracılık edecektir.