Vip Döngel Mahallesi Kendi Evimde Görüşüyorum

 

Vip Döngel Mahallesi Kendi Evimde Görüşüyorum

Şimdi sizlere bu profilim üzerinden gerçek vip hizmet nasıl verilir bunu anlatacağım. Uzun zamandır bu sitelerin üzerinde kadınların verdiği ilanları inceliyor ve bu vip kavramı hakkında yazılanları okuyorum. Hepsi yavan… İnanın bana ki hiç bir bayan bu işi gerçekten benim kadar ciddiye almamış bunu görebiliyorum. Neden derseniz şimdi sizlere sırasıyla anlatmaya çalışayım. Bir kere nedir bu “vip” olayı oradan başlayalım ve sizlere döngel mahallesi vip bayan nasıl oldum oraya kadar gelelim…

Nasıl Vip Kız Olurum?

  1. Başiskele’de rezidansta oturuyorum. Her yer son derece pahalı dekorlardan oluşan gerçekten para yatırılmış bir konsept evimin mimarisi. Zaten bunun için gerçek iç mimarlar ile çalıştım. Kafama göre televizyon oraya sehpa buraya yapmadım yani…
  2. Partnerimin ne istediğini ne tarz giysiler ile onu karşılamamı beklediğini ayrıca konuşacağımız konular üzerinde özel bir isteği olup olmadığını daha siz gelmeden sorarım ve buna göre kendi hazırlığımı yaparım.
  3. Yemekli görüşmeler ile yemeksiz görüşmeleri birbirinden ayırt ederim. Zaten bu çok önemli bir durum. Yemek işin içine girerse zaman uzayacağı için genellikle gecelik görüşmeler üzerinden bu gibi detayları planlamak çok daha mantıklı gibi görünüyor. Buna dikkat etmelisiniz.
  4. Seks sırasında bir an önce bitsin değil ne kadar uzun sürebiliyorsa sürsün şeklinde düşüncelere sahip olursunuz. Döngel mahallesi kadını olarak ben hep öyle yapıyorum. Adamın ne zaman boşalacağına karışamazsınız.
  5. Vip bayan olmanın bir diğer gereği ise fantezi ne ise ona ayak uydurmak zorunda olmanızdır. Kesinlikle kafanıza göre takılamazsınız. Bu sizi amatörlüğe sokar ve kendinizle çelişirsiniz. Ayrıca son derece temiz olmasınız. Vücudunuzun her bir karesi gül bahçesi gibi kokmalı ve bunu müşterinizden duyabilecek kadar ileri durumda tutmalısınız.
  6. Son olarak duş hizmetini mutlaka vermelisiniz. Örneğin benim evimde bir adet jakuzi ve bir adet normal banyo vardır. Bunların hepsi sizler için özel olarak dizayn edilmektedir.
  7. Ve tabi ki bunları için olacak ücretleri de hazırlamalısınız. Kesin olarak bilmeniz gereken şey bu tarz hizmetlerin her zaman yüksek bedeller karşılığında olabildiğidir.

Kısacası beyler öyle her önüne gelen izmit vip olamıyor gördüğünüz gibi. Ayrıca ben burada sadece bu şehir için belirttim daha büyük yerlerde ve daha büyük müşteriler aldığınız zaman bu maddelerin arasına pek çok yeni detay eklenebilir. Bu da artık sizin bileceğiniz bir iş tabi ki.

Başiskele Vip Escort Kadınlar Sitenizde

Peki Yalnızca Kendi Evimde mi Görüşüyorum?

Hayır. Otellerinde 5 veya 6 yıldızlı olması durumunda dışarıda da buluşma şansımız elbette var. Ancak o zaman taksi ücretleri ve güvenlik ücretleri de fiyata eklenmek durumunda kalıyor. Bunu da zaten benim gibi seks makinesi bir kadını çağıran beylerin biliyor olmaları gerekecektir. Birlikte geçireceğimiz zamanların içinde cevabını bulacağınız bir kaç soruyu daha sizlere belirtmek istiyorum: “Seks nasıl yapılır” , “Gerçek orgazm nedir” , “Bir kadın yatakta neler yapabilir” , “Siz bugüne kadar gerçek cinsel ilişkiyi yaşamış mısınız” bu ve benzer bir çok soru beni tanıdıktan sonra zihninizde adeta bir darbe yapacak ve sizi derinden ele alacaktır. Benimle kendi evimde ya da otelde bir an önce görüşmek için kolları sıvasanız iyi olur ne dersiniz…

Bence şimdiden bir miktar tahrik oldunuz. Bunu ben yazarken bile henüz hiç kimse okumamasına rağmen hissediyorum. Eminim sizlerde okurken bunu derinden hissedeceksiniz. Tek bir kuralım var onu da aklıma gelmişken belirtmek isterim. Sakın erken boşalma tribiniz olmasın. Bu bütün vip hizmeti etkileyen ve bozan bir durum oluyor. Böyle bir sorun varsa lütfen başka kızlara yöneliniz. Eminim sizin için “Bir postası şu kadar para…” diye ilan vermiş seanslık ve leş gibi ortamlarda görüşme yapabilecek bir kadın vardır. Mesela bu şişman kadınlar var. Onları deneyebilirsiniz. Gerçekten de kendilerine olan öz güvenleri beni çok memnun ediyor ve gülümsetiyor.

Listing ID: 875d7503ff7cfe6

9 Eylül 2019 12:00

19 days, 7 hours

Comments