Sevgili Deneyimi Çıraklı Mahallesi Arzu

 

Sevgili Deneyimi Çıraklı Mahallesi Arzu

Erkeklere olan ilgim aslında çok küçük yaşlarda başlamıştı. Ailemin yoğun baskısı ve beni bir türlü yalnız ve özgür bırakmama istekleri zaman içinde çekilmez bir hal aldı. Evden kaçacağımı hiç bilmiyor ve tahmin etmiyordum. Ailem de bilmiyordu. Zaten her şey çok ani oldu ve 16 yaşında kaçıp İstanbul’a yerleştim. Her kaçan genç kızın hikayesi gibi benimki de İstanbul’da başladı aslında. Bunun sebebi yoğun bir töre zihniyetinden başka bir şey değildi. Aslında bir çok kadın bu eziyete hayatı boyunca maruz kalıyor. Bizim oralarına kaderi böyle ama ben karakter olarak bu tip durumlara boyun eğmeyen bir kız olmayı tercih ettim her zaman. Bu sebeple de bir yakın dostumun yardımı ile büyük şehire geldim. Aslen Erzurumluyum. Ama Diyarbakır’da doğup büyüdüm. Bu sebeple bizim oraların kültürünü ne kadar almak istemesem de biraz olsun edindim. Gel zaman git zaman her şey daha da karıştı ve bir ev tutmak artık kendi ayaklarım üzerinde durmak zorundaydım. Henüz hiç bir şekilde bir çıraklı mahallesi kadın olabileceğim gündemde yok tabi ki.

Birkaç iş deneyimim oldu. Sonuçta eğitimsiz ve cahil görüldüğümüz için kimsenin bize çok para verebileceği bir iş bulamıyorduk. Bir de tabi ki girdiğim her işte başıma gelen onlarca hadise var. Bunları da anlatmaya kalksam sanırım burada kitap yazmam gerekebilir. Kadına şiddet ve taciz emin olun her merdiven altı iş yerinde var. Bunların en sık görünen yerleri de bence filmlere bile konu olmuş olan konfeksiyon atölyeleri. Tabi ki bunu tek bir noktaya verip herkesi zan altında bırakmam istemem ama benim hayatımın büyük bir çoğunluğu bu tip iş yerlerinde geçti ben de o yüzden kadınların burada ne kadar sıkıntı çektiklerini biliyorum. Benim de bu iş yerleri ile ilgili çok sayıda hikayem var elbette. Bir tanesini yeri gelmişken size anlatayım:

  • Yeni yeni iş aramaya başladığım için bir an evvel para kazanmam gerekiyordu. Bu bilinçte yaşıyordum zaten. Önce İstanbul’da bir giyim atölyesinde imalat yapmaya başladım. Burada iplikleri ayıklıyor yeni gelen kumaşlarda herhangi bir defo var mı ona bakıyordum. Saatlerimde genelde geç oluyor ve gece vardiyalarına kalıyordum. Bir gece usta başı olarak her gece başımızda duran Vedat Bey şehir dışında bir iş olduğunu, oraya gitmek isteyip istemediğimi sordu. Bu iş İzmit’te olacaktı. 1 hafta sürecekti. Bende çok fazla düşünmeye zamanım olmadığı için ve her gün için çift yevmiye işleteceklerini de duyunca kabul ettim. Meğer orada beni daha sonra çalışan kadın mesleği ile tanıştıracak dostumu bulacakmışım da bilmiyormuşum.

  • Neyse uzatmadan ikinci bölüme geçeyim. Burada geldik hemen tek sıraya geçtik. İsimlerimizin okunması ile birlikte vardiyalar belli oldu ve mesaimiz başladı. Yine gece çalışıyorduk. Şehrin dışında bir yerdeydik ama ben nerede olduğumuzu çok iyi bilmiyordum. Bu şehrin hiç bir kısmını zaten tanımıyordum. Biraz korkuyor ama çok fazla kadın sayısı olduğu için rahatlamaya çalışıyordum. İki ve üç gece geçti…
  • Bir gece bir den kapıdan içeri giren bir ablamız bana gece uyumazsam çok büyük sürprizler görebileceğimi söyledi. Bütün kadınların uyuduğu bir saatte gelip beni yataktan alacağını ve büyük patronların kurduğu masada gece boyu takılacağımızı söyledi. Bu zamana kadar hiç bir şekilde böyle bir ortam görmediğim için hem korktum hem de biraz heyecanlandım. Size demeyi unuttum ama 2 tane de evlilik dışı çocuğum var ve bunların sorumluluğu zaten beni her türlü duruma sokmaktaydı. Kabul ettim…

Bu hikayenin sonunda tahmin edeceğiniz gibi çok fazla zaman geçmeden erkeklerle sohbete alıştım ve onlara nasıl davranmam gerektiğini çok kısa süreler içinde öğrendim. Artık sevgili tadında “bir eskort nasıl olunur”‘un kitabına yazacak kadar da ilerledim. 4 sene önce yaşadığım bu hikayenin üzerinden çok sular aktı ve ben artık siteler üzerinden bile rahatça müşteri seçebiliyor kendi evinde iki arkadaşına daha ablalık yapabiliyorum. Bu gibi hikayeler bende çok var beyler. Bu hikaye hoşunuza gittiyse ve benzeri bir çok şeyi duymak ve sanki canlı yaşıyormuşsunuz gibi heyecanla dinlemek için siteye sürekli giriş yapın. Ben her canım sıkıldığında bu site üzerinden sizlere hikayeler anlatmaya devam edeceğim.

Listing ID: 7755d74fef2e5174

Comments