Rap Müzik Seven Denizli Mahallesi

 

Rap Müzik Seven Denizli Mahallesi

Müzikle aranız nasıldır beyler? Çok seviyorum şeklinde bir yanıt veriyorsanız benimle olma ve beni tanıma vaktiniz gelmiş demektir. Ben eskiden DJ’lik yapmış bir bayan olarak artık yeni sektörüm olan eskort bayanlık işine geçmiş bulunuyorum. Kısa bir süre için bu işi yapmak istiyorum zaten uzun süre yapamam. Buna özel hayatım ve tanınmışlığım izin vermez. Lakin denizli mahallesi kadın arayan beyler için Gebze’de yalnızca otel görüşmeleri dahilinde birlikte olabiliriz diye düşünüyorum. Rap müzik severim genellikle de bu tarzı dinlerim. Ama diğerlerini de çok fazla ayırt etmem. Lise yıllarımda da rock müzik hastası olduğumu da söylemeliyim aslında. İnsanlar işte her zaman farklılık gösterebiliyor. Hayatlar da tercihlerde zaman içinde sürekli olarak değişebiliyor.

Bir çok sevgilim olmasına rağmen daha önce aklıma hiç bir işi yapmak gelmemişti. Yani hem seks yaparak para kazanma fikri toplumsak olarak hazır olmadığımız bir düşünce olmasından hem de becerebilir miyim emin olamadığımdan sanırım. Fakat 3 ay önce başıma gelen çok özel bir olaydan sonra bu işe giriştim. Şimdi de gerçekten çok önemli bir denizli mahallesi yeni kız olarak tanınmaya başladım. Aslında bu site yeni olduğu için biraz şüphe ettim başlarda ama maşallah ilan verdiğimden beri telefonlar susmadı. Sular seller gibi çalışıyorum anlayacağınız.

Rap müzik dinleyen ya da rock müzik dinleyen fark etmeksizin müşterilerimi ağırlıyorum. Ayrıca müzisyen olan müşterilerim de çeşitli sürpriz güzellikler yapıyorum. Bu nedenle beni sürprizlerle dolu bir gebze bayan olarak telefonlarınıza yükleyebilirsiniz. Kayıt yaparken benim adımın ne şekilde yazıldığı ile çok ilgilenirim size biraz saçma gelebilir ama takıntı haline gelmiş durumda bu konu benim için.

Bu nedenle kayıtları benim yanımdayken yaptırmaya gayret ediyorum. Her şeyi anlattım ama ismimi söylemedim. Adım Defne. 29 yaşındayım ve dış görünüşüm hakkında inanın bir şeyler söylemek dahi gereksiz olur düşüncesiyle çok derinlere girmiyorum. Bir tane daha şimdi çektiğim fotoğraf koyacağım ondan sonra sizde beni Gebze’nin en çılgın dj kızı olarak telefonlarınıza koyacaksınız hadise bundan ibaret olacak. Daha sonra da çok yükseklerde kafa yapacak ve fena halde takılacağız.

Listing ID: 8755d739992ebd56

Comments