Parfüme Meraklı Bayan Alikahya Merkez Mahallesi

 

Parfüme Meraklı Bayan Alikahya Merkez Mahallesi

İzmit’te algıda seçici olmayan beyleri avlamak üzere buraya geldim. Artık farklı olmak yerine farklı kokmaktan keyif alır oldum. Eskiden beri kozmetik merakı olan bir kız olsam da son zamanlarda bu isteklerim tavan yapmış durumda. Mesela sizlere şunu demeliyim ki evimde koku arşivi düzenler oldum. 50 tane parfüm oldu bu durumdan kendimi kurtaramıyorum. Resmen bir koku müptezeliyim desem doğru olacak yani. Burada yani bu şehirde alikahya merkez mahallesi kadın olarak çalışırken bu konulara elbette ihtiyaç duyuyorum ama bir o kadar da ihtiyaç fazlası ürünü eve koymak yanlış diye yorumluyorum.

Bu konuyu öne çıkarmamın sebebi beyler hani sürekli titizlikten ve hijyenden bahseden sözüm ona günümüz izmit kızları var ya işte onlara biraz gönderme yapmak istememdir. Benim kadarı hijyenik biri yoktur ama buna rağmen sürekli bana sataşarak bu konuda yorum yapan tipler de oluyor. Hala bana kendine bakmayan kadınsın, ya da işte çok kötü kokuyorsun gibi cümleler kuran kadınlar var. Bunların hepsi zırvalık evinde bu kadar çok parfüm bulunduran bir kadın hiç kötü kokabilir mi alla aşkına siz deyin artık. Bu merakımdan dolayı bunu yapıyorlar. Bir de geçen yaz bir iş adamıyla yaz tatili için yurt dışına çıkmıştım. Oradan da yine bir sürü güzel koku almıştım daha doğrusu aldırtmıştım. Sonrada onları kendi instagram hesabımdan falan yayınlayınca millet kudurdu. Tabi bu karı bu kadar parayı nereden buluyor diye delirdiler. Sonra anladılar ki ben her zaman yolumu bulurum. Bu yüzden zaten alikahya merkez mahallesi kadın olarak da beni çekemezler hiç bir zaman.

Ama eski bir laf var biraz klişe olacak belki ama çekemeyen anten taksın diyorum. Bu konuyu da burada kapatıyorum. Hijyen konusunu da titizlik konusunu da artık bence gayet net bir şekilde anlamışsınızdır. Benim kadar güzel kokan bir teni ve bu kadar bakımlı bir kadını kaçırmayın en kısa zamanda gelin ve arayın derim yani. Benim olduğum yerde sizlerin de her zaman rahat edeceği bir durum söz konusu. Benim evim sizin eviniz. Gül bahçesine girip buradan bir dal gül koparmak sizin de hakkınız. Bu yüzden parfüm kokulu izmit kızlardan en güzelini haydi gelip alın.

Listing ID: 3675d73ad37f28d6

Comments