Latin Hatunların İzmit’te Gelişine Ne Diyorsunuz

 

Latin Hatunların İzmit’te Gelişine Ne Diyorsunuz

Ben Güney Amerika’da doğduğum için soyumun latin ırkından geldiğini öncelikle belirtmek isterim. Aslen Kolombiyalıyımı oranın pasaportuna sahibim ama bu şehre geldiğimden beri nedense beni fena halde içine çekti. Aslında bir erkeğin peşinde buralara kadar gelmiştim ama sonradan kalma isteğim ağır bastı ve bir yere gidemez oldum. Bir de üzerine sizin gibi erkeklerin kadınlara olan düşkünlüklerine görünce yani benim gibi birinin sadece bedeni ile para kazanabildiği bir ortamı görünce kalmak daha mantıklı olacaktır. Bizim oralarda bu kadar kolay olmuyor hiç bir şey.

Zaten 11 kardeşim ben. Burada doğu kültürü neyse latin Amerika’da da biraz benzer özellikler var. Aileler çok çocuk yaparlar. Sonrasında nasıl yaşayacaklarını ne yiyip içeceklerini pek düşünmezler. Genel olarak eğitimsiz bir toplum yapısı olduğu için hemen her genç benim gibi hayatının kazanmanın yollarını ararlar. Bu bazen benim cinsime aitseniz kolay olabilir ancak bir erkek olarak durum çok fazla zorlaşabilir sizin adınıza. Genel olarak Avrupa’ya kaçmak ya da Amerika’da merkez bir yerlere ulaşmak adına çaba gösteriyorlar insanlar. Ben bunların içinde biraz şanslı olan kesimdenim buraya 4 yıl önce geldim ve izmit latin kız pek soru olarak yer almak internette ama sorarsanız beni bulabileceğini iyi bir yer tuttum.

Bizlerin genel olarak video sitelerinde de görebileceğiniz gibi çok sayıda fanatiği olur. Esmer ya da buğday tenli olduğumuz için çikolata tadını alan erkekler bile olurlar. Ben burada bir arkadaşım var o da benimle aynı memleketten geldi birlikte bazen çalışıyoruz ama o genelde gidip geldiği için yalnız olduğum saatler daha fazla oluyor. İzmit yabancı partner arayan bunu da bir toplu görüşme şeklinde arzu eden baylar için biçilmiş kaftanım. Benimle olduğunu zaman o izlediğiniz latin videolarındaki kızı gerçekten karşınızda göreceksiniz. Önünüzde eğildiğim zaman ki arkama geçişinizi şöyle bir hayal edin. Bu kadar seksi bir vücuda ne kadar sıklıkla görebilirsiniz ki sanki.

Aynı zamanda spora olan düşkünlüğümüz de iyi bir fiziğe sahip olmamızı sağlıyor. Arkadaşım Tanya ve ben çok sıkı bir fitness çalışanıyız. Bu kadar iyi görünmek için gereken tüm eforları spor salonunda gösteriyoruz. Bu da işimize gösterdiğimiz saygıdan ileri geliyor aslında. Yukarıda poza bakınca nasıl bir görüntüye sahip olduğumuzu da kolayca anlayabilirsiniz.

Bu imkanı baktım bu kadar çok ilan olmasına rağmen bu şehirde bulma şansınız yok İzmit latin diye bir kültür zaten benimle var olan durum oldu. Bu da benim şansım olsun sizler de bu şansa hizmet vererek daim kılın ve hiç tatmadığınız o müthiş anları tatmış olun. Çikolata tadından bahsettim kim bu tadı sevmez ki…

Listing ID: 2405d86447e553a6

Comments