Körfez Bölgesinde Öğrenci Yurdunda Kalıyoruz

 

Körfez Bölgesinde Öğrenci Yurdunda Kalıyoruz

İyi ki böyle sitelerin olduğunu konuşuyorduk akşamdan beri arkadaşım Nazan ile aramızda. Bu siteler üzerinden kimseye belli etmeden bu işi yapabilmenin çok büyük şans olması ve bir de internetin insan hayatında gerçekten bir devrim olmasını da. Sonra da şu bizim okulun kampüsünün bulunduğu şu Körfez taraflarına bir bakalım dedik. Web sitesi olarak da bu siteyi birinci sırada görünce dedik ki buraya yazalım. Biraz kendi hayatımızdan blog gibi olsun hem de belki kafamıza göre erkekleri bulabileceğimiz bir ilk adım olmuş olur. Sizler de bu diyaloğa girerseniz güzel olur aksi durumda biliyorsunuz ki monolog olarak kalacaktır.

Ben İlknur ve Nazan olarak iki kişi üzerine yazıyorum bu yazıyı. Kendisi baştan da belirttiğim gibi benim oda arkadaşım. 3 yıldır aynı odada aynı yurtta kalıyoruz. Bizim için eğlence anlayışı biraz daha öğrenci işi sizin anlayacağınız. Size çok basit gelen geceleri dışarı çıkmak bize çok büyük bir lüks olarak gelebiliyor örneğin. Körfez partner kızlar olarak siteye girmek istedik ama sadece gündüzleri ve randevu vererek çalışabiliyoruz. Bunu diyebilecek kadar sistematik miyiz acaba bunu bilemiyorum. Sonuçta burada yedi yirmi dört motor gibi çalışan kızlar da var. onların arasından bize şans gelir mi bunu da zaman gösterecek artık. Ama ben dış görüntümüz itibariyle iş yapabileceğimizden yanayım. Sonuçta ince ve uzun bacaklıyız ikimizde, biraz Türk tipi bayan kavramından uzaktayız yani. Arkadaşlarımız sürekli olarak balkan göçmeni olduğumuzu düşünürler sanırım soyumuzda böyle bir durum var. Buraya hatta bu ülkeye çok ait değiliz görüntü olarak.

Ama bir bayan olarak bakarsanız işte o zaman sadece Körfez partner kısmı değil tüm İzmit’i bence ayaklarımızın altına alabilecek bir güzellikteyiz. Neden derseniz zaten bir kere çok genciz ve her türlü atraksiyona hazırız. Naz yapmayı ikimizde sevmiyoruz bizim tek dezavantajımız akşamları çıkamadığımız için sadece gündüzleri görüşebiliyor oluşumuz. Bu nedenle tek kural bu. Eğer gündüz randevu alabilir ve bizi de görüşmek için ayartabilirseniz o zaman parayı konuşur ve size uygun bir tarife yapabiliriz.

Hayatımızın öğrencilikten kalma bu monoton taraflarını sizlerle otel odalarında biraz takılarak harcamak istiyoruz. Yalnızca otelde görüşüyoruz çünkü yerimiz yok. Sizin yerlerinize de bir kaç kez geldik sorun yaşadık bu nedenle sadece beş yıldızlı otellerde görüşüyoruz. Zaten benim gibi bir vücudun da beş yıldızdan aşağı yerlerde kalması abes olurdu. 1,85 boyunda voleybolcu ve atletik bir hatunu herhalde pespaye yerlerde gezdirmezsiniz diye düşünüyorum.

Yalnızca para için yapmıyoruz bu işi zaten paramız ailemizden dolayı eksiksiz ve düzenli olarak geliyor. Dedim ya tamamiyle bu hayatın heyecanı yok kafasında yaşıyoruz ve erkekleri de çok sevdiğimiz için bize iyi geliyor bu sohbetler. Üzerine bir de tabi maddi karşılık almak keyif verici. Bu aralar çok fazla iş olmuyor ama olduğu zamanda telefonlara yetişemiyoruz. Siz şimdi bizlerin nasıl bir durumda olduğunu falan tahmin etmeye çalışıyorsanız ben size hemen aktarayım. Şu anda bunu bir internet cafeden yazıyoruz. Birlikte yanyanayız ve ilan yazmak için dışarı çıktık. Sonuçta yurtta bunu kimse bilmiyor bu sebeple de olası bir eskort tahmini bizleri burada yerin dibine sokan az çok durumumuzu anlamışsınızdır. Klavye yazmak konusunda da çok sıkıntılı olduğumuz için ikimizde bir saattir bitiremedik zaten şu yazıyı. Biraz daha anlatayım kaçayım artık beyler.

Buluşunca ne gibi şeylere meraklarımızın olduğunu, nelerden hoşlandığımızı gibi detayları sizlere aktarabiliriz. Burada çok uzun yazıp diğer kızlar gibi sizi okurken baymak istemiyorum açıkçası. Benim özelliğim lafı kısa kesmem ve işime bakmam olur genelde. Tabularım ve kurallarım elbette kendime göre bir kaç madde içerisinde sayılabilir ama Körfez bayan arayan beyler için en ideal seçim olalım önce sonra konuşuruz. Şimdi size cep telefonum ile çektiğim bir kareyi paylaşacağım. Yanımda başka da bir foto yok zaten. Bu resme göre bizimle görüşmek isteyip istemediğinizi bildirirsiniz. Arkadaşım ve ben heyecan ile sizi bekliyor olacağız.

Listing ID: 8615d892adee229b

Comments