Fotoğraf Merakı Olan Hatun Hilal ile Tanışma Vakti

 

Fotoğraf Merakı Olan Hatun Hilal ile Tanışma Vakti

Öncelikle ben sizlere gerçekte mesleği farklı olan ama bu sitenin ilgi alanına giren işleri yapan bir kadını anlatmak için buraya geldim. Bir bayan değilim ama başlık dikkat çekici olsun diye o şekilde attım. Benim adım Altan. İnternet üzerinden görüşme yapan kadınlarla geçen uzunca bir senem var. Bu tip hatunların nelerden hoşlandıklarını ve ne gibi istekleri olduklarını çok iyi bilirim. Zaten iki kez mutsuz bir evlilik yaptıktan sonra kadınların ne istediklerini anlayabildim. Aslında istedikleri şey belli de biz biraz fazla meraktan ya da fazla zaman ayırmaktan dozunu ayarlayamıyoruz sanki. Kadınların sevgi, aşk, tutku ve bitmek bilmeyen para istekleri vardır. Bu istekleri ne zaman ki aksattınız ya siz gidersiniz o gider. Yani evlilik ya da ilişki o nokta itibariyle artık mental anlamda sonlanmıştır. Bu sebepten de sizler dışarıda tanıştığınız insanlar ile mutlu olmaya çalışır ve benim burada oluş sebebim gibi bir çok farklı kadın ile tanışma şansı elde etmeye çalışırsınız.

İzmit’te doğup büyüdüğüm için her yanına hakim durumdayım. Aslında bir çok insan Kocaeli’ye ait olduğunu bilmez yani bir ilçe olduğundan habersizdir. İzmit bayanlarını da birer şehir partneri sanarlar fakat gerçekte durum öyle değildir. İzmit ilçe olduğu için bu bayanların hepsi aslında ilçe kadınıdır. Yani büyük şehir mantığınız hepsinde aramanız yanlış olur. Ben burada şimdi sizlere evimi barkımı her şeyimi harcatan ve karımında gitmesine sebep olan bir kadından izmit bayan Hilal’den bahsedeceğim.

Onu bir barda tanımıştım. Geceleri çok fazla dışarı çıkan biri olmamama rağmen o gece canım çok sıkkındı ve eve yakın bir barlar sokağında bir iki tek atmak istedim ve kendimi dışarı attım. Sonrasında bir bara girdim. 2 bira içtikten sonra tam karşıma afet bir hatun geldi oturdu. Bakışları ve güzelliği ile beni benden aldı. Aldığım alkolünde etkisiyle birlikte zaten bozuk olan psikolojimin de etkisiyle kadına yanaştım ve bir içki ısmarlamak istediğimi söyledim. Hemen kabul etmesi beni biraz işkillendirmiş olsa da bu anlamda para karşılığı ilişki kuracak bir kadına ilk başta benzetmemiştim. Kısa bir süre sonra da muhabbet koyulaştı. İçkiler bir iki üç derken aldı başını gitti. Bir süre sonra ikimizde sarhoş olmuştuk. Artık birbirimiz hakkında anlatılanlar kadarıyla çok şey biliyorduk. Benim de tüm içgüdülerim uyanmış ve kadının bedenini sonuna kadar istediğim için gecenin sonunu yönlendirmeye çalışan hareketlerim ortaya çıkmıştı. Bir şekilde bu gecenin birlikte geçirilmesini istiyordum. Artık tamamen hormonların etkisine girmiş ve bir yandan da bunları belli etmemeye çalışmak işin en kötü yanıydı.

Neyse ki korktuğum olmadı ve bir otele geldik. İzmit otelleri arasında bir çoğunu bildiğim için bize en uygun olacak olanı kolayca seçebildim. Zaten genel olarak çok pahalı yerler değildi. Sabah uyandığımızda o gitmişti. Bir de not bırakmıştı. “Gece süper geçti, en kısa zamanda tekrar yapalım!” inanılmaz bir his kaplamıştı içimi ve sanırım aşık oldum gibi laflar etmeye başlamıştım. Daha önce çok sayıda İzmitli hatunu piyasadan götürmüş biriydim ama böylesi hiç denk gelmemişti. Sonrasında birkaç gün içinde onu tekrar buluşmaya ikna etmek için düşünmeye başladım. İlişkimin devam etmesi için her şeyi yapacaktım. Sonra bir iki derken sürekli görüşmeye başladık.

Bana mesleğini fotoğrafçılık olduğunu söylemişti. Bir dükkanı olduğunu ve Bursa’da çalıştığını belirtmişti. Yok oluşlarının sebebini her zaman aile ziyaretleri olarak anlatırdı. Ben her ne kadar şüphe duysam da ona inanmayı tercih ederdim. Ta ki bir gün başka bir barda başka bir adam ile görene kadar. Kavga çıkarıp ona hesap sormaya kalktığımda da beni dövdürüp dışarı attı. Adam zaten o barın sahibiymiş ve İzmit’te tanınan biriymiş. Bense dünyanın parasını bu hatun için dökmüş biri olarak bir kenarda paçavra gibi atıldığım ile kaldım.

Listing ID: 7035d7fe57e60528

Comments