Doğu Batı Sentezi Melez Hatun Mürşide

 

Doğu Batı Sentezi Melez Hatun Mürşide

Dilovası civarında çalışıyorum. Evim burada değil ama çalışma ortamım burası. Biraz doğu batı sentezine uygun bir DNA sahibi bayanım. Benimle olan her ilişkinize bir çentik atmalısınız ve bunun tekrarlanması için çaba göstermelisiniz. Zira böyle bir zevki daha önce tatmadığınıza eminim. Benim doğu batı sentezi dememdeki sebep aslında hormonal. Biraz bilimsel ve karmaşık izah ettiğimin farkındayım ama merak etmeyin hepsini net olarak açıklayacağım sizlere. Babam doğulu annem ise İzmirli bu beni kısmen melez yapıyor ancak ben ruhların melezleşmesinden bahsediyorum. Bir yerde okumuştum bana çok tuhaf gelmiş sanırım Dan Brown’un bir kitabı olmalıydı insan hayatı boyunca kaç kişi ile ruhunu paylaşırsa o kadar gelişiyor ve değişiyormuş. Kitap bu değişimin melezleşme olarak ele alsa da bence bu durumun Türkçesi tecrübeli hale gelmesi gibi duruyor. Ben 40 yaşında olmama rağmen belki 400’den fazla adam ile birlikte oldum. Ama her birinin ruhuna bir davet verdiğim için bir sentez haline geldim. Bu da beni karma felsefesine göre bambaşka bir frekansa taşıdı. Sonra da size kadar ulaştım eğer ki bu yazıyı okuyorsanız tabi ki.

Aslında konunun bu yönde akmasını çok istemiyorum insanlar böyle şeylerden korkuyorlar ama amaç fark yaratmak ise benim yaratacağım farkın ne olduğunu da bilmenizi isterim. İnsan üstü deneyimlerim olabilir. Mesela çok iyi fal bakıyorum. Hatta uzun süre fal kafelerde bu işleri yaptım. Dima kanallarımın çok açık olduğunu biliyorum. Bu yüzden bu mesleği yaparken insanların çıplak vücutlarının yanı sıra kalplerini de görebiliyorum. Hani dünya iyi insanların yüzü suyu hürmetine dönüyor derler ya bende sanki iyi insanlar sayesinde ayakta kalabiliyormuşum gibi geliyor bazen. Bu durum her zaman böyle olmasa da genel olarak seçici biri olduğum için durumu bu şekilde ele alıyorum tabi ki.

Bu arada ben Dilovası eskort kadın olarak çalışmaya da karar vermeden önce bir çok farklı yerde bu işi yaptım. Şehir şehir gezdiğim hatta bazen birilerinden kaçtığım da oldu. 3 tane abimin bu durumu kabullenmesi elbette kolay olmadı ama sonunda başardım. Aslında bu başarı onların kabul ettiği anlamına da gelmez ya neyse konumuz o değil. Ben sonuçta bir birey olarak profesyonel anlamda elimden geleni yapmaya ve yaşamaya çalışıyorum. Durum ne kadar karmaşık olsa da hayatın bu kaos teorimi içinde kendime yer buluyorum. Bunu bazen Dilovası partnerliği olarak yapıyorum bazen de bir şirkette çaycı olarak. Mesela zaten bu döngünün içinde bir şekilde yer almak değil midir. Yoksa bize her şeyi bugüne kadar yanlış mı anlattılar.

Neyse konuyu çok deşmeye gerek yok. İçinizden bu kızın kafası gidik diyeceksiniz sonra ben biliyorum. Bizim gibi derin düşünen bireylerin sonu hep aynıdır. Anlamadığınızda yaftayı yapıştırıverirsiniz. Buna izin vermek yerine ben sizi evime davet edeyim. Detayları da buluşunca konuşuruz artık. Yorumlarınızı bekliyorum. Argo konuşmayı seven, hiç bir şekilde cinsellikte sınırları olmayan, ruhu doyuran ve sizi bambaşka diyarlara sürükleyebilecek niteliklere sahip bir bayanım. Bunu yüzüme bakınca da anlayacaksınız zaten rahatlıkla.

Listing ID: 7525d8bda49a3246

Comments