Birlikte Uçalım Beyler – Alefli Mahallesi

 

Birlikte Uçalım Beyler – Alefli Mahallesi

Siyah saçlı genelde gözlük kullanan biraz da şımarık bir tipim var. İstanbul Beşiktaş semtinde doğup büyüdüm. Düzgün bir konuşma tarzım ve tatlı bir dilim var. Bu dil tatlılığı tabi ki burada mecazen kullanılmış oluyor. Genelde kafa yapmayı çok sevdiğim için bu şekilde bir girizgah yaptım. Birlikte uçmaktan kastım tamamen budur yani. Benimle birlikte sarhoş olup eğlenecek bu eğlenceyi yaşarken de hayatın bu daralmış ve soluksuz bırakmış saçmalıklarından uzak kalacak birilerini arıyorum. Evim alefli mahallesi bayanı olarak çalıştığım yer yani Kandıra’da ve kendime ait. Bu evi iki sene önce almıştım ve hala da çok beğenerek oturuyorum. Bir de yazlığım var yaz mevzimlerinde yoğun iş olmadığı için yazlığa gidiyorum.

Bu işi de zaten bana yazlıktan tanıştığım bir arkadaşım önermişti. Bir süre önce düşünüp yapmaya karar verdim bu yüzden de yeni alefli mahallesi kadını kızım diyebilirim. Daha önce sevgililerimle olan takılmalarımdan çok daha farklı bir pencereden bakabiliyorum şimdi olaya. Bu durum gerçekten amatörlüğü kaldırmıyor tamamen bir profesyonellik istiyor diyebilirim. Zaten paranın söz konusu olduğu her şey profesyonelce yapılmakta zorundadır. Bunu sizlerde çok iyi bilirsiniz. Herkes yani hepimizi bir iş yerinde zaten patron için ya da bir başkası için bir iş yapıyoruz. Ben de kendime bakınca bunu görüyorum ama tek fark ben hem kendi işimin patronuyum hem de müşterilerimin yanında patron gibiyim.

Kafam güzel olduğu zaman çoğu zaman sinirlendiğimi söyler yakın dostlarım bu durum beni biraz geriyor. Sebep bu olunca da herkesle oturup kafa yapamıyorsun tabi ki. Bir de müşteri olarak gelip sonrasında arkadaş olmak isteyen seks yapmak yerine sohbet etmek ve dünya kadar kafa açmak isteyen insanlar da oluyor. O daha bir acayip zaten. Bu nedenle benimle ne amaçla görüşmek istediğinizi önce baştan bir söyleyin. Duruma göre bakıp değerlendirme yapma şansımız olsun değerli beyler. Yoksa ben herkese kapı açıyorum ama alefli mahallesi kızı aramayan boş boş takılan bir sürü de insan gelebiliyor. Bu durumu yaşamamak için öncelikle kendimizin ne istediğini iyi sorgulayalım.

Siyah saçlı ve sutün gibi bacakları olan güzel bir kız ile keyifli saatler geçirmek için en kısa zamanda aramanızı rica ediyorum. Emin olun ki size verebileceklerimi burada anlatmaya kalksam sabaha kadar yazmam gerekiyor olurdu.

Listing ID: 4045d73b5da99171

8 Eylül 2019 12:00

This ad has expired

Comments