Gündüz İş Kadını Gece Farklı

İzmit İş Kadını Bayan Melike Anlatıyor

Adım Melike… Uzun zamandır bir şirkette halkla ilişkiler departmanında çalışıyorum. Bir çok ortamda dikkat çeken kendine has bir güzelliğe olan kızım. 28 yaşındayım ve bekarım. Hiç evlenmedim de… Bir süredir bir erkek arkadaşım da yok. Zaten olsa da ne sebepten de bilmiyorum çok çabuk bitiyor. Sanırım erkekler benim bu ağır karakterimi pek kaldıramıyorlar. Metropol insanıyım ve oradan oraya koşuşturmak ile geçen bir hayatım var. Burada bir iş kadınının gözünden erkekleri size anlatmak ve eskort kadın olmaya nasıl bir yol izleyerek dahil oldum onu aktarmaya çalışacağım. Uzun zamandır aynı şirkette çalışıyorum ve burada iyi bir kariyer yaptım diyebilirim. İzmit’in en merkez yerlerinden birinde büyük bir plazadayım ama tabi ki buranın adını vermem mümkün değil.

Gelelim esas konumuza bir süre önce yaklaşık 3 sene kadar oluyor bir erkek arkadaşım ile birlikte bir iş kurmak üzere anlaşmıştık. Benim bu işten o dönemde biraz sıkışmışlığım vardı ve yenilik arıyordum. Birlikte olduğum erkek ise daha önce 1 kez evlenip ayrılmış benden 10 yaş büyük bana göre hayatı çok daha bildiğini düşündüğüm bir adamdı. Yani sözüne güveniyor ne derse yapıyordum. Beni gerçekten seviyordu buna inanmıştım çünkü her zaman önce beni düşünüyor ve kesinlikle bana kıymet veriyordu. Kadınlar için bu kadar ilgi zaten her zaman baş döndürücü olmuştur.

İzmit İş kadını ve plaza Hatunları

Bende sanırım bu ışığa biraz kapılıp peşinden gitmeye başladım. Birkaç ay geçti tabi ki bizim bir cinsel hayatımız oluştu. Artık belirli bir rutinde birlikte oluyor kısa süreler geçse de birbirimizi çabucak özlüyorduk. Aldığım maaş itibariyle sağlam bir gelirin sahibiydim diyebilirim bir de bir süredir zaten evlilik hayali de kurduğum için küçük çapta birikimlerim de vardı. Fakat erkek arkadaşım bazen çok alkol alıyor beni bu hayalimden uzaklaştırıyordu bazense özellikle ayık olduğu zamanlar gerçekten bir ideal erkek oluyor benim onu yola sokmamı istediğini söylüyordu.

Ne yapacağımı ve nasıl hareket edeceğimiz biraz şaşırmıştım açıkçası. Bir gün iyi bir gün kötü giden bir ilişkiye doğru evriliyorduk. Bir süre sonra durumun farklı bir yöne doğru gitmesi gerektiğini düşündüm ve artık bir evlilik düşünmemiz gerektiğini aksi durumda ayrılmanın daha doğru olacağını ve bu ilişkinin bir sonu var mı yok mu merak ettiğim kendisine net bir dille aktardım. Bana da bu durumun aynen benim söylediğim gibi olduğunu ve kısa bir süre sonra evlenirsek mutlu olabileceğimizi düşündüğünü söyledi. Ancak işi yoktu daha doğrusu işten uzun bir zaman önce ayrılmış ve birikimini de tümünü olmak üzere bitirmişti. Mesleği vardı ama iş yeri açacak parası yoktu. Tahmin edeceğiniz gibi benden yardım istedi ve bende artık müstakbel kocam olduğunu varsayarak ona yardım ettim. Elimde avucumda ne varsa verdim hatta kredi çekmeye kadar uzanan bir borçlanma sürecine girdim. Çok aşıktım ve gerçekten onun bir şeyler yapmasını istiyordum. Kısa bir süre sonra da evleneceğimiz için her şeyin güzel olacağının hayali içindeydim.

Tahmin edebileceğini gibi parayı batırdı ve daha sonra başka bir kadınla ilişki olduğunu öğrendim. Akabinde de tüm bağlantımı bir çırpıda kestim. Günlerce başka biri ile nasıl olur diye kahroldum. Sonra fahişe olarak çalışan bir başka kadın bana ulaştı ve sevgilimi tanıdığını sık sık onunla birlikte olduklarını ve benim paramın bir kısmını da kendisine verdiğini falan anlattı. Nasıl bir şok yaşadığımı tahmin bile edemezsiniz. Sonrasında bir gün bu kadını kafam güzelken aradım ve ne gibi bir iş yaptığını sordum. Benim de çok borcum olduğunu ve bu işin içinden nasıl çıkacağımı bilmediğimi aktarmam ile birlikte benden bir fotoğraf istedi. Aşağıda sizinle paylaşacağım resmi kendisine attım ve “tam da aradığım kumaş” diye yanıt verdi. Biraz esprili bir kadındı ve iyi arkadaş olduk kısa sürede. Eğitim düzeyi benimki gibi değildi ama her şeyden haberi vardı ve erkekleri çok iyi tanıyordu. Bir süre sonra bana vereceği tüm tavsiyeleri zaten yalayıp yutacak ve çok iyi yerlere gelebilecektim ancak henüz bunu bilmiyordum.

Ve işte şimdi bir kaç yıldır kendi işimi bırakmadan bu işi yapmaya devam ediyorum. Çok özel beylerin en özel anlarına tanık oluyor ve tam anlamıyla kendime “Godoman Güdücü” diyorum. Bu kadar zengin adamın yatağında olunca artık dış görünüşe falan bakmıyorsun adamların her hareketi milyon dolar anasını satayım bizde hala yok göbekli yok saçları yok gibi yaftalar yapıştırıp sokakta iti kopuğu serseriyi buluyoruz. Yani bu sözüm meclisten dışarı ben bu hatayı çok zaman önce yaptığım için böyle bir durumum artık yok zaten kendimi izmit iş kadını bayan olarak siteler üzerinden pazarlayabiliyorum. Benim için artık herhangi bir engel ya da endişe de yok. Eski saf yıllarım çoktan geride kaldı. Beni seven ve beğenen herkes için burada olacağımdan kimsenin şüphesi olmasın. Bunun gibi nice hikayeleri meslek hayatımda yaşadım. Bunu gizli tutmak bir yana ilk zamanlardaki heyecanım da cabasıydı. Ama şimdi gerçekten uzman bir hatun oldum diyebilirim rahatlıkla…

Gündüzleri normal ve yanına yaklaşmaktan çekineceğiniz çarpıcılıkta bir kadın ile geceleri her türlü fanteziyi denemek isterseniz beni vakit kaybetmeden arayın. Kombinezon da giyebilirim takım elbise de, sizin için liseli de olabilirim yatakta en iyi dostta… Bu artık sizin bileceğiniz iş beyler…

8 Eylül 2019 17:08